Askeri
Angolmois: Genkou Kassenki
İncele
Angolmois: Genkou Kassenki
Angolmois: Genkou Kassenki izle, Angolmois: Genkou Kassenki 1080p izle, Angolmois: Genkou Kassenki Full HD izle, Angolmois: Genkou Kassenki Tğrkçe Altyazılı izleHDCiyiz.net Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Anime Özetimiz; Denizin öteki tarafından gelen korkunç bir kral! Angolmois: Genkou Kassenki Ortaçağ Japonya'sını en derinden sarsan ''Genkou'' olarak adlandırılan olayı Samurayların doğuşu ile birlikte tüm gerçeklikleri ile anlatıyor.
 • 2018
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 6.9
 • 904
 • 0
Shingeki no Kyojin
İncele
Shingeki no Kyojin
Shingeki no Kyojin izle, Shingeki no Kyojin 1. Sezon izle, Shingeki no Kyojin 1. Sezon 1080p izle, Shingeki no Kyojin 1. Sezon Full hd izle, Shingeki no Kyojin 2. Sezon izle, Shingeki no Kyojin 2. Sezon 1080p izle, Shingeki no Kyojin 2. Sezon  Full HD izle, Shingeki no Kyojin 3. Sezon izle, Shingeki no Kyojin 1080p izle, Shingeki no Kyojin 3. Sezon Full HD izle, Shingeki no Kyojin 3. Sezon 720p izle, Attack on Titan izle, Attack on Titan 1080p izle, Attack on Titan 1. Sezon izle, Attack on Titan 2 Sezon izle, Attack on Titan 3. Sezon izleHDCiyiz Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Anime Özetimiz; Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.
 • 2013
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 8.9
 • 1.811
 • 0
Askeri Katagorisindeki Tüm Animeleri Sitemizden Kaliteli ve Güncel Bir şekilde Takip Edebilirsiniz. HDCiyiz.net Ailesi olarak bu Projemizde sizlerle birlikte olmaktan gurur duyarız. İYİ SEYİRLER... Askeri Animeleri izle, Askeri Animeleri 1080p izle, Askeri Animeleri 720p izle, Askeri Animeleri Türkçe Altyazılı izle, Askeri Animeleri Türkçe Dublaj izle, Askeri Animeleri Full HD izle, Watch Military Anime , Watch Military Anime English Subbed, Watch Military Anime English Dubbed
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden HDCiyiz sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.

Film izle - Anime izle - Yabancı Dizi izle

1080p Film izle