HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif#1
Openload

6,734 Görüntülenme
Açlık Oyunları 1 izle 1080p
7.2 IMDB Puanı

Açlık Oyunları 1 izle

(The Hunger Games)
Yönetmen
Senaryo Gary Ross, Suzanne Collins, Billy Ray, Suzanne Collins
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 33 ödül & 47 adaylık.
Açlık Oyunları 1 izle, Açlık Oyunları 1 1080p izle, Açlık Oyunları 1 Türkçe Dublaj izle, Açlık Oyunları 1 Full HD izle, Açlık Oyunları 2012 izle, The Hunger Games izle

Amerika’nın Kuzeyinde kıtlık hüküm sürmektedir. Bunun yanında bir de kuraklık yaygınlaşmaya başlamıştır ve bu kötü gidişat tüm ülkeyi olumsuz etkilemeye başlamıştır. Oniki eyalatten oluşan Panem isimli bu tezat ütopya ülkesinde her sene düzenlenen çekiliş ile başka başka şehirlerden seçilen genç insanlar ve çocuklar açlık oyunları isimli yarışmaya katılmaktadırlar. Bu oyun ilk bakışta eğlence amaçlı gibi gözükse de, aslında asıl amaç başkan Snow’un haklın ayaklanmasını önlemek ve onlara göz dağı vererek korkmalarını sağlamaktır. Ayrıca bu yarışma da tüm yarışmacılar kameralar ile görüntülenerek tüm halka televizyon aracılığı ile izletilir. Oyunun amacı 24 kişiden oluşan genç insanların birbirlerini öldürmek uğruna da olsa eleyerek yarışmadan 1. olarak ayrılmaktır. Bu hayatta kalma mücadelesi ile hayata karşı bir çok tecrübe edineceklerdir. Çekilişlerde Primrose eyaletinden küçük bir kız çıkar ve esas karakterimiz Katniss 16 yaşındaki kız kardeşinin yerine gönüllü olarak yarışmaya kendisi katılır. Erkek yarışmacı olarakta Peeta isminde genç bir çocuk katılır ve artık ikisi bir takımdır. Fakat yinede diğer yarışmacılar arasında en küçük ikisidir ve en tecrübesizleride Katniss ile Peeta’dır. Buna rağmen rakiplerine karşı hep dimdik duracaklardır. hdciyiz.org iyi seyirler diler..