HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif#1
Openload
Netu
Mail.ru

1,587 Görüntülenme
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 izle 1080p
6.6 IMDB Puanı

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 izle

(The Hunger Games: Mockingjay - Part 2)
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle, Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 1080p izle, Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 izle, Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 Full HD izle, The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 izle

Katniss Everdeen,kasabasının yıkıldığı haberini alınca ne olup bittiğini anlamak için evine geri döner.Açlık oyunlarını kazananlarının yerleri hariç geri kalan tüm kasaba otorite tarafından yıkılır.Bu korkunç yıkım sonrasında canlı olarak tek görebildiği şey ise kedi Buttercup olmuştur.Katniss,kediyide yanına alarak 13.Bölgeye gider.Buraya vardığında halkın yeraltında gizlenerek yaşadığını görür.Nedeni ise nükleer silahların yıkıcı gücünden korunmaktır.Katniss'in Devrim kampanyalarını güçlendirmesinin önündeki tek engel hükümet tarafından hile amaçlı tutulan Peeta'dır. hdciyiz.org iyi seyirler diler..