HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
Ok.ru
Vidmoly

1,816 Görüntülenme
Amerikan Pastası 1 izle 1080p
7.0 IMDB Puanı

Amerikan Pastası 1 izle

(American Pie)
Senaryo Adam Herz
Ödüller 9 ödül & 14 Adaylık.
Amerikan Pastası 1 izle, Amerikan Pastası 1 1080p izle, Amerikan Pastası 1 Full HD izle, Amerikan Pastası 1 Türkçe Dublaj izle, Amerikan Pastası 1 Online izle

Amerikan Pastası 1 filminin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; Alyson Hannigan, Seann William Scott ve Jason Biggs'in bşrol oynadığı amerikan pastası 1'de yönetmen sıfatı ile kamera arkasına Chris Weitz geçmiştir. Kızlara nasıl yaklaşacaklarını bilmeyen 4 delikanlı, bu konularda daha tecrübeli dört genç kız ve pasta alır. Yılın en komik filmlerinden biri olmaya aday olan film aynı zamanda pastayı seks aracı olarak da kullanan ilk film. Film ABD'de 17 yaş sınırı getirilmiş. Bir gençlik komedisi olan filmin şiddet filmleri ile aynı kategoriye konması akıllara şu soruyu getiriyor: ABD'de hala cinsellik, şiddetten daha mı sakıncalı sayılıyor. hdciyiz.org iyi seyirler diler..