HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz VIP #1
Mail.ru
Fragman

257 Görüntülenme
Anaokulu Ögretmeni (2018) Türkçe Dublaj izle 1080p
6.8 IMDB Puanı

Anaokulu Ögretmeni (2018) Türkçe Dublaj izle

(The Kindergarten Teacher - IMDb)
Anaokulu Ögretmeni 2018 izle, Anaokulu Ögretmeni 2018 Full HD izle, Anaokulu Ögretmeni 2018 Filmi izle, Anaokulu Ögretmeni 2018 Türkçe Dublaj izle, The Kindergarten Teacher 2018 izle, The Kindergarten Teacher 2018 Türkçe Dublaj izle

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Film Özetimiz; Lisa Spinelli (Maggie Gyllenhaal) sanat ve entelektüalizm dolu bir hayat yaşamak isteyen bir anaokulu öğretmenidir. Geceleri şiir dersi alan Lisa, elinden gelenin fazlasını yapmasına rağmen vasatı aşamaz. Sınıfındaki beş yaşındaki öğrencilerinden biri olan Jimmy’nin (Parker Sevak) özgün bir şiir okuduğunu duyan öğretmen şoke olur. Çocuğun genç bir Mozart olduğuna kendini ikna eden Lisa, çocuğu takıntı haline getirir ve çocuğun yeteneğini beslemek için tehlikeli bir yola baş koyar. Bu tehlikeli yolda ilerlemeye kararlı olan öğretmen, imkansız bir hayalin peşinde, sahip olduğu her şeyi çarçur etmeye hazırdır.