HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
Ok.ru
Openload

1,760 Görüntülenme
Aşk Bir Hastalıktır izle 1080p
7.8 IMDB Puanı

Aşk Bir Hastalıktır izle

(The Big Sick)
  • Yapım Yılı
Senaryo Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani
Ödüller 5 ödül & 2 Adaylık.
Aşk Bir Hastalıktır izle, Aşk Bir Hastalıktır 1080p izle, Aşk Bir Hastalıktır Full izle, Aşk Bir Hastalıktır HD izle, Aşk Bir Hastalıktır Türkçe Dublaj izle, Aşk Bir Hastalıktır Türkçe Altyazılı izle

Aşk Bir Hastalıktır Filminin Konusu : Taze bir çift ilişkileri derinleştikçe aralarındaki kültürel farklılıklar yüzünden karşı karşıya gelmeye başlıyor. Kumail’in Pakistan kökenli ailesi, İslami geleneklerini de yaşatmak adına görücü usulü bir evlilik istemekteler oğulları için. Söz konusu kız elbette ki Pakistan kökenli ve ailenin inançlarını paylaşan biri olmalıdır. Diğer tarafta ise kızlar Emily’nin gönlünü kaptırdığı gencin ait olduğu kültüre dair birçok ön yargısı, aklında yer etmiş afaki stereotipler bulunan Amerikalı bir anne-baba. Düğüm ise Emily’nin sebebi dahi bilinmeyen, amansız bir hastalığa yakalanmasıyla atılır. Kumail şimdi iki ailenin arasında bir köprü olmalı ve sevdiği kadının yaşam mücadelesine destek vermelidir. hdciyiz.org iyi seyiriler diler..