HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
Openload

6,971 Görüntülenme
Bikini Model Akademi izle 1080p
2.1 IMDB Puanı

Bikini Model Akademi izle

(Bikini Model Academy)
Yönetmen
Senaryo Straw Weisman
Bikini Model Akademi izle, Bikini Model Akademi 1080p izle, Bikini Model Akademi Full izle, Bikini Model Akademi HD izle, Bikini Model Akademi Türkçe Dublaj izle, Bikini Model Akademi Türkçe Altyazılı izle

Bikini Model Akademi Filminin Konusu : T.J. ve Benji, 20’li yaşlarda iki genç adamdır. Bir süre önce birlikte oldukları kız arkadaşlarını ikisi de terk edince, hem para kazanmak hemde yeni kızlar ile tanışabilmek için akıllarına gelen bir fikir ile kendi evlerinde bikini modellik eğitimleri vermeye başlayacaklardır. Ancak her işte olduğu sağlam bir referansa ihtiyaç duyduklarında T.J.’in amcası Seymour’dan yardım alacak ve bu sayede açmış oldukları ajansa bir sürü kız toplamayı başaracaktır. Ancak bir başka modellik okulunu yöneten aynı zamanda eski düşmanları Grub Snout, ikiliyi rahat bırakmamaya kesinlikle kararlıdır. hdciyiz.org iyi seyirler diler..