HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDC VIP #1
Ok.ru
Mail.ru
Sibnet
Myvi

1,139 Görüntülenme
Blue Gender 18. Bölüm izle

Blue Gender 18. Bölüm

Blue Gender 18. Bölüm izle, Blue Gender 18. Bölüm 1080p izle, Blue Gender 18. Bölüm Full HD izle, Blue Gender 18. Bölüm Türkçe Altyazılı izle : Mavi Cinsiyet , insanların insanlık için çok yanlış gittiği bir dünyada, çok uzak olmayan bir gelecekte gerçekleşir. İnsanlar, Dünya'yı sömürgeleştiren ve insanları bir kenara iten, böcek benzeri bir uzaylılar ırkı olan Mavi tarafından besin zincirinin tepesinde değiştirildi. İkinci Dünya, bir uzay istasyonu, insanlar için bir kez daha Dünya'yı geri alma umuduyla, insanlar için güvenli bir sığınak olarak inşa edilmiştir.

Yuji Kaido, B-Hücreleri olarak bilinen bir hastalıktan muzdarip, kriyojenik olarak dondurulmuştu. Bir kez uyandığında, onu çıkarmak için Dünya'ya gelen bir asker ekibine katılır. Ne yazık ki, hiçbir şey İkinci Dünya'ya geri dönerken plana göre hiçbir şey gitmiyor.

Yuji, O'nun ve Dünya'nın savaşçılarının hayatta kalmaya çalıştığı gibi, kanlı bir savaşla savaşmanın dehşetiyle uğraşmak zorunda kalacaklar. İnsanlıklarını kaybetmeden Dünya'yı geri kazanabilecekler mi?