HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
Ok.ru
Openload

24,454 Görüntülenme
Bütün Kadınlar Bunu Yapar izle – Così Fan Tutte izle 1080p
5.3 IMDB Puanı

Bütün Kadınlar Bunu Yapar izle – Così Fan Tutte izle

(All Ladies Do It)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Tinto Brass, Francesco Costa, Ted Rusoff, Bernardino Zapponi
Bütün Kadınlar Bunu Yapar izle, Bütün Kadınlar Bunu Yapar 1080p izle, Bütün Kadınlar Bunu Yapar Full izle, Bütün Kadınlar Bunu Yapar HD izle, Bütün Kadınlar Bunu Yapar Türkçe Dublaj izle, Bütün Kadınlar Bunu Yapar Türkçe Altyazılı izle, Così Fan Tutte izle, Così Fan Tutte 1080p izle

Bütün Kadınlar Bunu Yapar – Così Fan Tutte Filminin Konusu : Così Fan Tutte Diananın Paolo ile mutlu bir evliliği vardır. Ancak sekse karşı olan vahşi tutkusu nedeni ile kocasından gizlemeden kısa erotik maceralara atılmaktadır. Tam tersine kocasına anlattığı maceraları sayesinde seks hayatları taze heyecanlar kazanmaktadır. Ancak Diana yazar Alphonse ile fırtınalı bir deneyim yaşayınca Paolo olanları kıskanır ve Dianayı reddederek ondan intikam almak amacıyla karısının kız kardeşi ve arkadaşları ile seksüel deneyimler yaşamaya karar verir. hdciyiz.net iyi seyirler diler..