HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz VIP #1
Mail.ru
Fragman

1,004 Görüntülenme
Cehennem Festivali – Hell Fest  (2018) Türkçe Dublaj izle 1080p
5.5 IMDB Puanı

Cehennem Festivali – Hell Fest (2018) Türkçe Dublaj izle

(Hell Fest - IMDb)
Cehennem Festivali 2018 izle, Cehennem Festivali 2018 1080p izle, Cehennem Festivali 2018 Full HD izle, Cehennem Festivali 2018 Filmi izle, Cehennem Festivali 2018 Türkçe Dublaj izle, Hell Fest 2018 izle, Hell Fest 2018 Türkçe Dublaj izle


HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Film Özetimiz; Cehennem Festivali izle konusu, Üniversitede okumakta olan genç bir kız Natalie, küçüklüğünden beri en iyi dostu olan Brooke ve onun ev arkadaşı olan Taylor ile beraber Hell Fest’e gideceklerdir. Bu festival Cadılar Bayramı’nda düzenlenmekte olan ve labirentleri, eğlenceli oyunları ve dev panayır alanıyla şehri dolaşmakta olan bir etkinliktir. Her sene binlerce genç, kabuslardan uyanıp gelmiş gibi görünmekte olan korku karnavalında eğlenebilmek için Cehennem Festivali izle Hell Fest’i takip edecektir. Normal bir akşam olsa hep beraber eğlenmek için dansa gidecek olan arkadaşlar, festivalde bir araya geleceklerdir. Ama bir ziyaretçi için Hell Fest bir cazibe merkezi değil bir avlanma yeri haline gelmiştir. Gözler önünde cinayet işleyip dekor ve kurgu kılıfına uydurabilmenin ve eğlenceye kendilerini kaptırmış dikkatsiz kurbanları kolaylıkla avlayabilmenin mümkün olduğu festival, bu seneki katılımcılar için oldukça tehlikeli bir oyun olacaktır.