HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Alternatifler
Fragman

241 Görüntülenme
Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü (2019) HD Türkçe Altyazılı 1080p izle Fragman

Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü (2019) HD Türkçe Altyazılı 1080p izle

(Chaos Walking)
Yönetmen
Senaryo Charlie Kaufman, Lindsey Beer, John Lee Hancock, Gary Spinelli, Patrick Ness, Patrick Ness, Andrew Gottlieb, David Rosen
Chaos Walking 2019 izle, Kaos Yürüyüşü 2019 izle, Kaos Yürüyüşü 2019 Türkçe Altyazılı 1080p izle, Chaos Walking 2019 Türkçe Altyazılı 1080p izle : Doug Liman’ın yönettiği filmde, Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen, Demián Bichir, David Oyelowo, Cynthia Erivo rol alıyor. Filmin konusu şöyle: Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan uzak bir gezegeninde yaşamaktadır ve bu yeni dünya Noise adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir ve pek çok kişi zihinlerindeki sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklemiştir. Ancak Todd çok önemli bir keşif yapar. Viola isimli bir genç kızın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Film, 1 Mart 2019’da vizyona girecek. HDCiyiz iyi seyirler diler.