HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDC VIP #1
Mail.ru
Ok.ru

19,017 Görüntülenme
Darling in the FranXX 1. Bölüm izle

Darling in the FranXX 1. Bölüm

Darling in the FranXX 1. Bölüm izle, Darling in the FranXX 1. Bölüm 1080p izle, Darling in the FranXX 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle, Darling in the FranXX 1. Bölüm

Uzak bir gelecekte dünya mahvolmuş, insanlık hareketli kale şehir Plantation’u kurmuştur. Plantation’da Pilot olmak üzere yaratılmış çocuklar aynı zamanda kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn’da yaşamaktadırlar. Burada gökyüzündeki özgürlük ya da dış dünya hakkında hiçbir şey bilmeden hayatlarını sürdüren ve Franxx adı verilen robotların pilotluğunu yapan çocukların tek görevi Kyouryuu adı verilen devasa yaşam formlarıyla savaşmaktır. Bu çocuklar için Franxx’ler hayatlarının anlamıdır. Bir zamanlar dahi olarak bilinen Code:016 kod isimli Hiro, görevini yerine getiremeyip başarısız olduğunda varlığı anlamını yitirmiştir. Günün birinde Zero Two ismiyle kendini tanıtan ve başının iki yanında boynuzları bulunan gizemli bir kızla tanışır.
hdciyiz.net iyi seyirler diler..

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum