HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Alternatifler
HDC VIP #1
Ok.ru

4,335 Görüntülenme
Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku 3. Bölüm izle

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku 3. Bölüm

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku 3. Bölüm izle, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku 3. Bölüm 1080p izle, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku 3. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

29 yaşında Programcı Suzuki Ichirou, bir anda kendisini fantezi RPG oyununda bulur. Oyunda 15 yaşında Satou'yu canlandırmaktadır. İlk başta bunun bir rüya olduğunu düşünür, fakat yaşadıkları oldukça gerçek gözükmektedir. Sınırlı kullanımı olan güçlü bir yeteneği kullanması sonucu, kertenkele adamlardan oluşan bir orduyu yok ediyor ve yüksek seviyeli maceraperest oluyor. Satou; seviyesini saklamaya, barışçıl yaşamaya ve yeni insanlarla tanışmaya karar veriyor. Bununla birlikte, bir şeytan kralının dönüşü gibi oyunun hikayesindeki gelişmeler, Satou'nun planlarına sıkıntı yaratacak mı, hep birlikte göreceğiz. hdciyiz.net iyi seyirler diler..