HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4

4,956 Görüntülenme
Demir Adam 1 izle – Iron Man 1 izle 1080p
7.9 IMDB Puanı

Demir Adam 1 izle – Iron Man 1 izle

(Iron Man)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Mark Fergus, Hawk Ostby, Art Marcum, Matt Holloway, Stan Lee, Don Heck, Larry Lieber, Jack Kirby
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 20 ödül & 65 adaylık.
Demir Adam 1 izle, Demir Adam 1 1080p izle, Demir Adam 1 Full izle, Demir Adam 1 HD izle, Demir Adam 1 Türkçe Dublaj izle, Demir Adam 1 Türkçe Altyazılı izle, Iron Man 1 izle, Iron Man 1 1080p izle

Demir Adam 1 - Iron Man Filminin Konusu : Karakteri bundan çok önce çizgi film karakteri olarak da bilinirdi. Filminde oldukça başarılı olan İron Man 1 filmi Çin ordusunun silah kaynağını yaratmak zorunda bırakılan baş rol oyuncumuz Stark bu çalışmaları yaparken kendisi içinde özel bir zırh üretimi üzerinde çalışmaktadır. Demir adamın yavaş yavaş doğuşu da diyebiliriz buna bunun yapmasının nedeni Çinliler kötü emellere kalkışırsa onlara mani olmayı hedeflemektedir. Stark amerika'da düşmanı olan kısacası adı M.O.D.O.K olan bu düşman sadece öldürmek üzere kurulu beyinsel bir organizmadır. Bu adam korkunç olarak da görülmektedir sallanan sandalyesinde oturan kocaman kafalı bir yaratıktır ayrıca Demir adam bunlara karşı savaşmaktadır. hdciyiz.org iyi seyiriler diler..