HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4

2,842 Görüntülenme
Demir Adam 2 izle – Iron Man 2 izle 1080p
7.0 IMDB Puanı

Demir Adam 2 izle – Iron Man 2 izle

(Iron Man 2)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Justin Theroux, Stan Lee, Don Heck, Larry Lieber, Jack Kirby
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 7 ödül & 42 adaylık.
Demir Adam 2 izle, Demir Adam 2 1080p izle, Demir Adam 2 Full izle, Demir Adam 2 HD izle, Demir Adam 2 Türkçe Dublaj izle, Demir Adam 2 Türkçe Altyazılı izle, Iron Man 2 izle, Iron Man 2 1080p izle

Demir Adam 2 - Iron Man 2 Filminin Konusu : Zenginlik ve servetin içerisinde yüzen Tony Stark her zaman kendini beğenmiş ve komik hareketleri ile bilinen bir adamdı. Başına bir takım olaylar gelmesinin ardından Demir bir zırh yaparak kendi hayatını kurtaran Stark artık silah üretim işini bırakmış ve savunma teknolojisine yoğunlaşmıştır. Aynı zamanda Demir Adam olduğunu da tüm Dünya’ya hiç çekinmeden açıklaması ile herkes kim olduğunu öğrenmiş fakat yaptığı bu başarılı işten ne hükumete nede orduya hiç bir şey söylemez. Bu zırhın kendisinden başka hiç kimsede olmaması gerektiğini çünkü yanlış ellere düşerse neler olacağını çok iyi biliyor. İlk başına gelen olayların arasından tam 2 sene geçer ve Tony için yeni bir düşman doğar ve bu kez düşmanı çok daha zorlu olacaktır! hdciyiz.net iyi seyirler diler..