HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4

2,256 Görüntülenme
Demir Adam 3 izle – İron Man 3 izle 1080p
7.2 IMDB Puanı

Demir Adam 3 izle – İron Man 3 izle

(Iron Man 3)
Yönetmen
Senaryo Drew Pearce, Shane Black, Stan Lee, Don Heck, Larry Lieber, Jack Kirby, Warren Ellis, Adi Granov
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 17 ödül & 61 adaylık.
Demir Adam 3 izle, Demir Adam 3 1080p izle, Demir Adam 3 Full izle, Demir Adam 3 HD izle, Demir Adam 3 Türkçe Dublaj izle, Demir Adam 3 Türkçe Altyazılı izle, İron Man 3 izle, İron Man 3 1080p izle

Demir Adam 3 - İron Man 3 Filminin Konusu :Serinin 3. Filminde kahramanımız milyarder is adamı Tony Starkin karşısına bu kez ondan daha güçlü bir düşman çıkmaktadır. Bu zorlu düşman sadece demir adamı değil, yakınlarını da hedef almaktadır. Bu nedenle Tony düşmanı ile savaşmaktan çok tüm bunların kaynağını araştırmaya kalkar. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır, zira böylesine güçlü bir düşmana karsı yakınlarını korumak için gücü dışında zekâsını ve duygularını doğru kullanması gerekmektedir. Ancak Stark bu mücadeleyi verirken şunu düşünmeye baslar. Önemli olan insan mıdır kıyafetin içindeki yoksa kıyafet midir insanin üzerinde ki. hdciyiz.net iyi seyiriler diler..