HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
Mail.ru
Ok.ru
Openload

982 Görüntülenme
Derinliklere Yolculuk izle 1080p
6.7 IMDB Puanı

Derinliklere Yolculuk izle

(The Odyssey)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Jean-Michel Cousteau, Albert Falco, Jérôme Salle, Jérôme Salle, Jérôme Salle, Laurent Turner
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Derinliklere Yolculuk izle, Derinliklere Yolculuk 1080p izle, Derinliklere Yolculuk Full izle, Derinliklere Yolculuk HD izle, Derinliklere Yolculuk Türkçe Dublaj izle, Derinliklere Yolculuk Türkçe Altyazılı izle

Derinliklere Yolculuk Filminin Konusu : Jacques-Yves Cousteau veya bizim bildiğimiz ismi ile Kaptan Kusto; kaptanlığının yanı sıra bir okyanus uzmanı, deniz subayı ve sinema yönetmenidir. O, denizlerin gizemli perdesini aralayan önemli bir bilim adamıdır.Kaptan Kusto’nun deniz sevgisi küçük yaşlarda başladı. Ailesi ile birlikte Fransa’nın güney doğusunda bulunan Akdeniz kıyısındaki Marsilya’ya yerleşen Kaptan Kusto 4 yaşındayken yüzme öğrendi. Kaptan Kusto, denizi Marsilya civarlarındaki küçük koylar sayesinde keşfetti. Ailesi ile birlikte 2 yıllığına Amerika’ya giden Kaptan Kusto, Amerika’daki bir göl kıyısında kaldığı kamp döneminde de dalmayı öğrendi. The Odyssey 2016 : J.Y.Cousteau biyografi filmidir.. hdciyiz.net iyi seyirler diler..