HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:
Black Lightning
6.4 IMDB Puanı

Black Lightning

Senaryo Salim Akil, Mara Brock Akil
CW kanalı üzerinden yayınlanacak ve CW’nin 5. DC Comics yapıtı olan Black Lightning, 2018’de yayına alınması beklenen ve 17 Ocak 2018’de, herhangi bir aksilik olmazsa ilk bölümü gelecek yapıtlardan. Şimdiden uluslararası alanda 1 ödüle adaylığını koyan dizinin gidişatı hakkında henüz tam bir bilgilendirme mevcut değil, IMDB üzerinde de herhangi bir puan almayan dizinin popülaritesi buna rağmen artmaya devam ediyor çünkü bu DC Comics kahramanının diziye uyarlanmasını isteyen pek çok insan mevcut.

DC Comics’in ilk Afro-amerikan süper kahramanı olan Black Lightning, senaryosu Salim Akil ve Mara Brock Akil tarafından yazılan bir dizi; başrollerde ise William Catlett, Cress Williams, Nafessa Williams üçlüsü yer alıyor.

Jefferson Pierce adlı karakterimize odaklanacak olan dizi; bu adamın standart bir okul müdürü ve iyi bir aile babası iken, yıllar sonra New Orleans’ta adaleti sağlamaya yeniden dönüşünü konu ediniyor. Jefferson Pierce, Black Lightning’i tüm ihtişamı ile, kötülerle savaşmak adına geri döndürüyor. hdciyiz.net iyi seyirler diler..

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın