HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:
Legends of Tomorrow
6.9 IMDB Puanı

Legends of Tomorrow

Senaryo Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Phil Klemmer, Andrew Kreisberg
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.
Gelecekte işlerin daha iyi olması için iyilerin kötülerle olan mücadelesinin anlatan sürükleyici bir dizi ile karşıyayız. Legends Tomorrow 2166 yılında ölümsüzlük özelliğinin yanlış adama (oldukça kötü) verilmesi ve tüm gezegeni fethetmesi üzerine iyilerden oluşan belli bir grubun onun kötülükleri ile mücadelesini ele almaktadır. Vandal Sevega isimli bu kişi dünyayı ele geçirip kötülükleri ile yönetmektedir. Tabi ki bu duruma bazılarının hayır demesi gerekmektedir. Vandal Sevega sayısız insanın katlinden sorumlu bir megalomandır ve buna birilerinin dur diyeceği kesindir. Çünkü her ne kadar bir psikopat-megaloman gezegeni ele geçirdiyse de buna her zaman dur diyecek de birileri olmuştur ve olacaktır da.

Rip Hunter karakteri işte bizzat bu durumu kendine dert edinip Sevega’e dur demek isteyen bir profildir ver bunun için de oldukça kararlıdır.22 yüzyılda yaşan bir zaman efendisi olan Rip Hunter Zaman efendileri Konseyini toplar ve bu psikopattan kurtulmak için ve kaderin kötü gidişatını değiştirmek için elde kalan tek zaman gemisini bu misyon için kullanmak ister. Konsey bunu kabul etmemesine rağmen Hunter bir şekilde yolunu bulur ve ilgili zaman gemisiyle 2016 yılında dönüş yaparak bu kurtarma operasyonunu hayata geçirmeye başlar. Bunu da öncelikle bu konuda başarı sağlayabileceği kişileri bulup takımını oluşturmaya başlar. Peki bu dünyayı-gezegeni kurtarma planı-takımında kimler olacaktır??:

*Dr Raymond Palmer, lakabıyla Atom
*Suikastılar-Birliği üyesi ve eski ölü olan Sara Lance
*İki farklı karakterin birleşiminde oluşan karakter Firestrom
* Sürekli reankarne olabilme özelliğine sahip Hawkgirl ve Hawkman
*Bir çift suçlu olan Micky Rory ve Leonar Snard

Bu karakterlerden Atom’a bir parantez açmamız gerekirse bir tarafıyla oldukça iyimser, neşeli ve hazır cevap iken diğer tarafıyla da sağlam bir bilim adamı ve mucittir. Atom ya da Rey bilim adamsı yanının da etkisiyle kendisine çok özel bir zırh icat eder ve bu zırhla uçup kendisi ne de tehlikelere karşı koruyabilmektedir. Dizi oldukça sürükleyici bir bilim kurgu ve macera içeriğindedir. Sizlere iyi seyirler diliyoruz..
  • 1. Sezon
  • 2. Sezon
  • 3. Sezon
  • 4. Sezon
  • Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın