HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:
Rick and Morty
9.3 IMDB Puanı

Rick and Morty

Senaryo Dan Harmon, Justin Roiland
Ödüller 13 ödül & 9 Adaylık.
Rick ve Morty, Cartoon Network’ün gece programlama bloğu Yetişkin Yüzücü için Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından yaratılan, Amerikalı bir yetişkin animasyonlu bilimkurgu sitcomtur. Serisi, alaycı çılgın bilim adamı Rick’in ve kolayca etkilenen torunu Morty’nin yerli aile yaşamı ve boyutlararası maceralar arasında zaman ayıran hoşnutsuzluklarını izliyor. Roiland, serinin eponymous karakterlerini, Chris Parnell, Spencer Grammer ve ailenin geri kalanını sağlayan Sarah Chalke’nin ses yetenekleriyle seslendiriyor. 2 Aralık 2013’te ilk gösterime girdi.

Dizi Serisi, film festivali Kanal 101 için Roiland tarafından hazırlanan Back to The Future’un animasyonlu kısa bir parodi filminden kaynaklandı. Yetişkin Yüz, televizyon şovu fikirleri için Harmon’a yaklaştı ve Roiland ve Roiland programı, kısa süreyle, Doc’ın karakterlerini Morty ile Rick ve Marty. Ocak 2014’te seriler, 26 Temmuz 2015’te başlayacak olan ikinci bir sezon için yenilendi. Ağustos 2015’te Yetişkin Yüzücü, 10 seriden oluşan üçüncü bir sezon için seriyi yeniledi. Sezonun geri kalanının 30 Temmuz 2017’de yayınlanmaya başlamasıyla birlikte, 1 Nisan 2017’de habersiz bir şekilde galası yapıldı. Gösterinin özgünlüğü, yaratıcılığı ve mizahı için evrensel eleştirmenlerin beğenisini aldı.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın