HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:
Tidelands
7.1 IMDB Puanı

Tidelands

Tidelands izle, Tidelands Tüm Bölümleri 1080p izle : Senaryosunu Irwin ve Leigh McGrath'ın kaleme alıp; Charlotte Best (Home & Away) ve İspanyol aktris Elsa Pataky (Fast & The Furious serisi) ikilisinin başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesi kısaca şöyle;

Siren ve Bloodline dizilerinin karışımı gibi görünen dizinin hikayesi, çocuk cezaevinde yaklaşık on yıllık bir dönem geçirdikten sonra Orphelin Bay isimli küçük balıkçı köyüne geri dönen eski kadın mahkum Cal McTeer (Best) üzerine odaklanıyor.

Yerel bir balıkçının cesedinin kıyıya vurması sonrasında kasabanın, uyuşturucu kaçakçıları ile gizliden gizliye yürütülen ilişkileri açığa çıkar.

Dönüşünün bazı kişileri memnun etmediği Cal, körfezin gizli bir kısmında yaşayan kasabanın dışlanmış topluluğunu araştırırken Tidelanders isimli yarı insan-yarı denizkızı benzeri yaratık özelliğinde tehlikeli bir grubun varlığını keşfeder. Bundan sonra çok geç olmadan kasabanın sırlarını açığa çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın