HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz VIP #1
Ok.ru
Myvi
Cloud
Sibnet
Mail.ru

2,594 Görüntülenme
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka II 7. Bölüm izle

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka II 7. Bölüm

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka II 7. Bölüm, Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka II 7. Bölüm Türkçe Altyazılı izle, DanMachi 2. sezon 7. bölüm izle, Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? 7. Bölüm izle : Dungeon ni İkinci Sezonu Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka . Kalabalık bir şehir olan Orario'da hayat asla sıkıcı olmaz, özellikle de ülkedeki en büyük maceraperest olmayı uman saf ve genç bir adam olan Bell Cranel için. Yalnız tanrıça Hestia ile bir şans karşılaşmasının ardından hayalleri gerçeğe biraz daha yaklaştı. Bell'in desteği ile, kentin sadece "Zindan" olarak bilinen canavar dolu mezarlıklarına derinlemesine girerken fantastik bir arayış içine giriyor. Ölüm, bu korkunç labirentin mağara derinliklerinde her köşede dolaşıyor ve gizemli bir güç gölgelerin arasında hareket ediyor.

Yüzeyde bile hayatta kalmak zor kazanılmış bir ayrıcalıktır. Aslında, tanrıların ve insanların birlikte yaşadığı ve çalıştığı bir dünyada hiçbir zaman kesin olarak kesin, özellikle de birlikte yaşamaya çalıştıklarında. Kesin olan bir şey olsa da: bu herculean masalının göz korkusuzca iyimser kahramanı bekliyor.