HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Ok.ru
Openload
Streamango
HDCiyiz

1,305 Görüntülenme
Elveda Christopher Robin izle 1080p
7.2 IMDB Puanı

Elveda Christopher Robin izle

(Goodbye Christopher Robin)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Frank Cottrell Boyce, Simon Vaughan
Ödüller 2 ödül & 1 nomination
Elveda Christopher Robin izle, Elveda Christopher Robin 1080p izle, Elveda Christopher Robin Türkçe Dublaj izle, Elveda Christopher Robin Türkçe Altyazılı izle

Elveda Christopher Robin Filminin Konusu :“Winnie the Pooh”un yaratıcısı A. A. Milne’ı temel alan filmde fenomen çizgi karakterlerin yaratım sürecini yer alırken, bir yandan da Milne’in, oğlu Christopher Robin’in oyuncaklarıyla kurduğu ilişkiden nasıl ilham aldığını görüyoruz. Babası Alan Alexander Milne, annesi Daphne ve dadısı Olive ile sakin bir hayat süren Christopher oyuncakları kurduğu ilişki ile babasına ilham veriyor ve ikonik karakter Winnie’nin ortaya çıkmasını sağlıyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra büyüleyici masallar ile İngiltere’ye umut ve rahatlık getiren bu kitaplar bir anda büyük bir başarıya ulaşıyor ve Christopher’ın hayatı değişiveriyor. Ancak dünyanın gözü Christopher Robin’deyken tekrar aile olabilmenin bedeli ne olacak? hdciyiz.net iyi seyirler diler..