HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Mail.ru
Ok.ru
Vidmoly
Openload

1,016 Görüntülenme
Fortunata (2017) izle 1080p
6.5 IMDB Puanı

Fortunata (2017) izle

(Fortunata)
Senaryo Margaret Mazzantini
Ödüller 4 ödül & 6 Adaylık.
Fortunata (2017) izle, Fortunata (2017) 1080p izle, Fortunata (2017) Türkçe Dublaj izle, Fortunata (2017) Türkçe Altyazılı izle

Fortunata filminin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; Adının anlamı “şanslı” belki ama yıkıcı evliliğinin enkazından sağ kurtulmaya çabalayan bir kadın Fortunata. Bir kuaför açmak için olanca gücüyle çalışıyor, bu esnada da sadece küçük kızı elinden tutuyor. Tek bir amacı var; yoluna taş koymaya bir hayli hevesli erkeklerle dolu bu büyük şehirde kendini özgür kılıp, hayata karşı dimdik durmak… Bugün değilse bile yarın, kendi varlığı dışında hiç kimseyi umursamadan mutlu olmak… Sergio Castellitto’nun Fortunata’sı Roma’nın arka sokaklarında güçlü bir kadının fırtınasından doğan, delişmenliğiyle Fellini tonlarına çalan bazen eğlenceli bazen de can yakıcı bir film. hdciyiz.org iyi seyirler diler..