HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4
Ok.ru

2,903 Görüntülenme
Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası izle 1080p
6.7 IMDB Puanı

Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası izle

(The Bourne Legacy)
Yönetmen
Senaryo Tony Gilroy, Dan Gilroy, Tony Gilroy, Robert Ludlum
Ödüller 1 ödül & 11 Adaylık.
Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası izle, Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası 1080p izle, Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası Full izle, Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası HD izle, Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası Türkçe Dublaj izle, Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası Türkçe Altyazılı izle

Geçmişi Olmayan Adam 4 Bourneun Mirası Filminin Konusu : Şimdiye kadar üç filmiyle bir milyar dolar hasılat yapan efsanevi casus Bourne film serisinin mimarı yeni bir filmle karşımızda : The Bourne Legacy… Robert Ludlum tarafından yaratılan orijinal senaryosu ile Bourne evreni yaşamı ya da ölümü geçmiş üç filmdeki olaylara bağlı olan yeni kahramanı ile genişletiliyor. Yeni filmde, yeni rollerde Rachel Weisz, Edward Norton, Stacy Keach ve Oscar Isaac görürken, eski Bourne filmlerinden aşina olduğumuz Albert Finney, Joan Allen, David Strathairn ve Scott Glenn da karşımızda olacak… hdciyiz.org iyi seyirler diler..