HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
Ok.ru

1,483 Görüntülenme
Gerçeğin İki Yüzü izle – The Last Face izle 1080p
4.3 IMDB Puanı

Gerçeğin İki Yüzü izle – The Last Face izle

(The Last Face)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Erin Dignam
Gerçeğin İki Yüzü izle, Gerçeğin İki Yüzü 1080p izle, Gerçeğin İki Yüzü Full izle, Gerçeğin İki Yüzü HD izle, Gerçeğin İki Yüzü Türkçe Dublaj izle, Gerçeğin İki Yüzü Türkçe Altyazılı izle, The Last Face izle, The Last Face 1080p izle

Gerçeğin İki Yüzü – The Last Face Filminin Konusu : The Last Face, uluslararası bir yardım organizasyonunun direktörü olan Dr Wren Petersen (Akademi Ödülü sahibi, Charlize Theron) ve Dr. Miguel Leon (Akademi Ödülü sahibi kazanan Javier Bardem) ile bir aşk ilişkisinin merkezini oluşturuyor. yardım doktoru. Savaş yırtılan Liberya’nın yıkıcı zemini aleyhine kurulan Miguel ve Wren, ilişkilerini olağanüstü zor koşullarda yaşatmak için bir yol bulmalılar; hayatlarının değeri için karşılıklı tutkuyla savaşarak, en iyi çözmenin nasıl olacağı konusunda genel olarak karşıt görüşlerinin yoğunluğu ile eşleştiler. onları çevreleyen çatışma. İki Katı Akademi Ödülü sahibi Sean Penn’in yönettiği The Last Face, Primetime Emmy (R) adayı Jared Harris’i de canlandırıyor ve Fransız aktörler Jean Reno ve Adèle Exarchopoulos’u kutluyor. hdciyiz.org iyi seyiriler diler..