HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Ok.ru
Streamango
HDCiyiz

4,171 Görüntülenme
Godzilla: Monster Planet izle 1080p
7.1 IMDB Puanı

Godzilla: Monster Planet izle

(Godzilla: Monster Planet)
  • Yapım Yılı
Senaryo Gen Urobuchi, Sadayuki Murai, Gen Urobuchi, Gen Urobuchi, Yusuke Kozaki
Godzilla: Monster Planet izle, Godzilla: Monster Planet 1080p izle, Godzilla: Monster Planet Türkçe Dublaj izle, Godzilla: Monster Planet Türkçe Altyazılı izle

Godzilla: Monster Planet Filminin Konusu :Godzilla: Monster Planet Filminin Konusu : 2048 yılında geçen film, Godzilla ve diğer büyük canavarlar tarafından ele geçirilen dünyayı terk etmek durumunda kalan insanları konu ediyor. Tau Ceti e isimli bir gezegene giden insanlar, buradaki yaşam olanaklarının yeterli olmayışı sebebiyle uzay gemisini terk edemezler. Ardından Haruo isimli birinin, dünyaya geri dönmek ve gezegeni canavarların elinden kurtarmak fikriyle bir grup insanın atıldığı macerayı izleyeceğimiz Godzilla: Monster Planet‘in senaryosu, Tokyo Anime Awards’ta En İyi Senaryo ödülünü kazanan Gen Urobuchi tarafından yazıldı. hdciyiz.org iyi seyirler diler..