HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4

2,083 Görüntülenme
Grinin Elli Tonu izle – Fifty Shades of Grey izle 1080p
4.1 IMDB Puanı

Grinin Elli Tonu izle – Fifty Shades of Grey izle

(Fifty Shades of Grey)
Senaryo Kelly Marcel, E.L. James
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 9 ödül & 26 adaylık.
Grinin Elli Tonu izle, Grinin Elli Tonu 1080p izle, Grinin Elli Tonu Full izle, Grinin Elli Tonu HD izle, Grinin Elli Tonu Türkçe Dublaj izle, Grinin Elli Tonu Türkçe Altyazılı izle, Fifty Shades of Grey izle, Fifty Shades of Grey 1080p izle

Grinin Elli Tonu – Fifty Shades of Grey Filminin Konusu : Anastasia Steele, Edebiyat Fakültesi’nde okumakta olan bir öğrencidir. Anastasia Steele, Edebiyat Fakültesi’nde kendisine verilen bütün dersleri yaparak başarılı olmak zorundadır. Anastasia Steele’nin bu defaki görevi ise ülkedeki en genç girişimci olan Christian Grey'le röportaj yapmaktır. Anastasia Steele, ülkedeki en genç girişimci olan Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiği zaman karşısında son derece çekici, zeki ve insanın bütün sinirlerini ayağa kaldırabilen bir adam ile karşı karşıya kalır. Anastasia Steele daha bu işin içerisinde çok yeni olduğu için, ülkedeki en genç girişimci olan Christian Grey'in bütün çekiciliği karşısında şaşkına döner. Anastasia Steele’nin karşısında duran adam her ne kadar insanın bütün sinirlerini ayağa kaldırabilecek bir yapısı olsa da ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Anastasia Steele’nin bu isteği karşısında ülkedeki en genç girişimci olan Christian Grey'de istediğini kabul eder. Fakat Christian Grey'in, Anastasia Steele’den istediği tek bir şart vardır. Anastasia Steele’den istediği şey üzerine ne kadar tereddütte düşerse düşsün hemen kabul eder. Christian Grey ile Anastasia Steele arasında tutkulu bir fiziksel ilişki başlar. Christian Grey’in çok uluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır. hdciyiz.org iyi seyiriler diler..