HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #4
Ok.ru
Openload

1,003 Görüntülenme
Hayalet Avcıları izle – Ghosthunters izle 1080p
5.5 IMDB Puanı

Hayalet Avcıları izle – Ghosthunters izle

(Ghosthunters on Icy Trails)
Yönetmen
Senaryo Tobi Baumann, Murmel Clausen, Cornelia Funke, Mike O'Leary, Martin Ritzenhoff, Roland Slawik, Christian Tramitz
Hayalet Avcıları izle, Hayalet Avcıları 1080p izle, Hayalet Avcıları Full izle, Hayalet Avcıları HD izle, Hayalet Avcıları Türkçe Dublaj izle, Hayalet Avcıları Türkçe Altyazılı izle, Ghosthunters izle, Ghosthunters 1080p izle

Hayalet Avcıları - Ghosthunters Filminin Konusu :11 yaşındaki Tom için büyük bir endişe duyan ailesi, onun karanlıktan korktuğunun farkındadır. Bunun için asla Tom'u yalnız bırakmamak için çabalasalar da kendilerinin bilmediği bir sır vardır. Hugo adını verdiği bir hayaletle sıradışı bir arkadaşlık kuran Tom, yakın bir zaman içinde dünyaya gelecek olan buzul hayaletinin dünyada buzul çağını başlatacağını öğrenir. Bu tehlikeli durum için harekete geçen Tom, hayalet avcısı Hetty ile çalışmaya başlar. Tom hayalet arkadaşı Hugo'yu da yanına alıp Hetty ile beraber buzul hayaletini durdurmak için çok tehlikeli bir maceraya dahil olacaktır. 2015 yapımı animasyon, aile ve komedi filmi Hayalet Avcıları, IMDB sitesinden 5.5/10 paun almıştır. Tobi Baumann'ın yönetmenliğini paylaştığı 99 dakikalık animasyon filminin seslendirmelerini Anke Engelke, Milo Parker ve Bastian Pastewka paylaşırken animasyon filmi 2 ödüle aday gösterilmiştir.. hdciyiz.org iyi seyirler diler..