HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
Ok.ru
Openload

1,254 Görüntülenme
Henry’nin Kitabı izle 1080p
5.7 IMDB Puanı

Henry’nin Kitabı izle

(The Book of Henry)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Gregg Hurwitz
Henry'nin Kitabı izle, Henry'nin Kitabı 1080p izle, Henry'nin Kitabı Türkçe Dublaj izle, Henry'nin Kitabı Türkçe Altyazılı izle, Henry'nin Kitabı Full HD izle

Henry'nin Kitabı filminin konusu kısaca şöyle özetlenmektedir; Bazen her şey göründüğü gibi olmaz, özellikle de Carpenter ailesinin yaşadığı banliyö kentinde. Kenar mahallede yaşayan bekar bir anne olan Susan Carpenter, enerjik aile dostu Sheila ile birlikte bir restoranda garson olarak çalışmaktadır. 8 yaşındaki oğlu Peter ise oldukça oyuncu bir çocuktur. Susan’ın büyük oğlu Henry ise herkese kendi sıra-dışı yöntemleriyle sahip çıkmaktadır. Bir gün Susan, yan kapı komşusunun, Henry’nin nazik sınıf arkadaşı Christina’yı da içeren tehlikeli bir sırra sahip olduğunu ve Henry’nin de yardım etmek için bir plan kurduğunu öğrenir. Christina için yaptığı kurtarma planı nefes kesici yollara saptığında ise Christina kendisini planın orta yerinde bulacaktır. hdciyiz.org iyi seyirler diler..