HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz VIP #1
Mail.ru
Fragman

581 Görüntülenme
İlk Arınma Gecesi – The First Purge (2018) Türkçe Dublaj izle 1080p
5.1 IMDB Puanı

İlk Arınma Gecesi – The First Purge (2018) Türkçe Dublaj izle

(The First Purge - IMDb)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 98 dakika
İlk Arınma Gecesi 2018 izle, İlk Arınma Gecesi 2018 Filmi izle, İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj izle, The First Purge 2018 izle

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Film Özetimiz; Her geleneğin gerisinde bir devrim yatar. Gelecek 4 Temmuz, Amerika'nın senede 1 kez gerçekleşen, 12 saatlik yasadışılığının yükselişine şahitlik edecek. Basit bir tecrübe olarak başlayan harekete hoş geldiniz: İlk Arınma Gecesi. Suç oranını senenin geri kalanında yüzde birin altına çekmek amacıyla Amerika'nın Yeni Kurucu Ataları (NFFA) bir teknik bulur. İzole bir toplulukta bir geceliğine saldırganlığı özgür kılan sosyolojik bir kuramı test etmeye karar verirler. Ancak, saldırganların şiddeti hedeflerinin öfkesiyle karşıladığında, bu tecrübe kent sınırlarından taşacak ve bütün ülkeye yayılacaktır. Söz hususu sosyal tecrübe, yeni Amerika'nın kana bulanmış geleneğinin esasını atacaktır...Filmin yönetmen koltuğunda Burning Sands” ile tanınmış Gerard McMurray oturuyor. Serinin dördüncü devam halkasının senaryosu bir kez daha James DeMonaco yönünden kaleme alınıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Oscar menfaatli Marisa Tomei, Y'lan Noel, Lex Scott Davis, Melonie Diaz, Joivan Wade ve Luna Lauren Velez gibi isimler yer alıyor.