HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Streamango
Mail.ru
Netu
Vidmoly
Rapid
HDCiyiz

2,973 Görüntülenme
İlk Kurşun izle (2017) First Kill izle 1080p
4.9 IMDB Puanı

İlk Kurşun izle (2017) First Kill izle

(First Kill)
  • Yapım Yılı
Senaryo Nick Gordon
ilk Kurşun 2017 izle, ilk Kurşun 2017 1080p izle, ilk Kurşun 2017 Türkçe Dublaj izle, ilk Kurşun 2017 Türkçe Altyazılı izle, First Kill 2017 izle, First Kill 2017 Türkçe Dublaj izle

Wall Street’de broker olan Will, büyük paralarla iş yapmaktadır. Oğlu ve eşini alıp gençliğinin geçtiği bölgede tatil yapıp ailesi ile olan bağlarını güçlendirmek düşüncesindedir. Oğlu ile beraber avlanmak için ormana girdiğinde birinin vurulduğunu görürler. Ölmemiş olan adamı iyileştirmek için evlerine getirirler fakat adam kendine geldiğinde oğlu Danny’i kaçırır. Çünkü başarısız olduğu bir banka soygunundan sonra polis ile girdiği çatışmada vurulmuş ve kaçmayı başarmıştır. Danny’e karşılık fidye isteyen adamdan oğlunu geri alabilmek için baba Will yarım kalan soygunu tamamlamak zorundadır. Karşısında tecrübeli polis şefi Howell olacaktır. Bruce Willis filmlerinde aşına olduğunu tipik bir aksiyon gerilim filmi. hdciyiz.net iyi seyirler diler..