HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Streamango
Mail.ru
Ok.ru
Vidmoly
Netu

1,384 Görüntülenme
Kare (2017) izle – The Square (2017) izle 1080p
7.7 IMDB Puanı

Kare (2017) izle – The Square (2017) izle

(The Square)
Yönetmen
Senaryo Ruben Östlund
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 17 ödül & 23 adaylık.
Kare (2017) izle, Kare (2017) 1080p izle, Kare (2017) Türkçe Dublaj izle, Kare (2017) Türkçe Altyazılı izle, The Square (2017) izle, The Square (2017) 1080p izle

Kare - The Square filminin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; Bir müzeyi yönetmenin en büyük zorlukları nelerdir ? Peki müzede sunulmak istenen ve sunulan sanat eserlerini insanların ilgi odağına nasıl ötelenir ? Bir de sanat insanlar içerisinde oluşan katmanlarda, elit insanlar için midir yoksa alt tabakada yer alan insanlar için midir ? Yoksa herkes için midir ? Tüm bu soruları siz düşünedururken İsveç’in başkenti olan Stockholm’de yer alan bir müzenin yöneticiliğini yapan Christian isimli şahsın müzede gösterime sunulacak olan yere çizilmiş olan “kare ” simgesini sunuma hazırlamaktadır. Lakin bu sunumu ve sanat eserini insanların ilgi odağı haline taşımak için egzantrik ve enteresan yollara başvurarak işini yapmaya çalışmaktadır. Yalnız asıl gayesi, insanların kendisine sordurmak istediği bir soru vardır. Bu soru “karenin içerisinde misiniz yoksa dışında mısınız ?”. Ya da üçüncü bir seçenek var mıdır ? Varsa hangisini seçersiniz ? Bu “kare” sizler için ne anlama gelebilir ? Ne tür bir anlam yükleyeceksiniz ? Tüm bunlar hayatın içerisinde olan bizahi yaşamın kendisi değil midir ? Aslında vurgulanan husus insanın ta kendisi değil mi ? Öyleyse sizin seçiminiz nedir ? hdciyiz.org iyi seyirler diler..