HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Streamango
Mail.ru
Ok.ru
Netu
HDCiyiz

2,001 Görüntülenme
Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 izle 1080p
6.5 IMDB Puanı

Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 izle

(The Lost World: Jurassic Park)
Senaryo Michael Crichton, David Koepp
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 4 ödül & 23 adaylık.
Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 izle, Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 1080p izle, Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 Türkçe Dublaj izle, Jurassic Park 1997 izle

Jurassic Park’ın açılmasına çok az zaman kalmasına rağmen, açılmadan önce yaşanılan sorunların üzerinde uzunca seneler geçmiştir. Jurassic Park’ın açılmasına çok az zaman kalmasının üzerine araştırma ekibi B adasına gönderilir. Jurassic Park’ın denetlenmesindeki amaç ise kendi kendine yaşayan ve çoğalan türleri incelemektir. Jurassic Park’a gelen araştırma ekibi işlerini yaparlarken başlarda her şey normal gitmektedir. Jurassic Park’ın hisse ortaklarından olan bir firma, adadaki yaratıkları şehirde sergilemek için parka av ekibini yönlendirir. Fakat bu olayda her iki ekibin de akıl edemediği gerçekler gizlidir. Jurassic Park’ın içerisinde yaşayan değişik türdeki yaratıkları doğal ortamlarında daha akıllı hareket etmektedirler. Doğal ortamlarında daha rahat hareke edebilen bu değişik türdeki canlılar daha çok vahşileşmişlerdir. Dışarıdan kontrol amaçlı gelen her iki ekipte bu değişik türdeki canlıların vahşileşmesi üzerine kaçacak hiçbir yerleri olmadığını anlarlar. Her iki ekip içinde değişik türdeki yaratıklar için savaş sinyalleri gitmeye başlar.
hdciyiz.org iyi seyirler diler ..