HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4
Ok.ru
Openload

889 Görüntülenme
Kesişen Hayatlar 2016 izle 1080p
7.1 IMDB Puanı

Kesişen Hayatlar 2016 izle

(Heal the Living)
  • Yapım Yılı
Senaryo Maylis De Kerangal, Katell Quillévéré, Gilles Taurand
Kesişen Hayatlar 2016 izle, Kesişen Hayatlar 2016 1080p izle, Kesişen Hayatlar 2016 Full izle, Kesişen Hayatlar 2016 HD izle, Kesişen Hayatlar 2016 Türkçe Dublaj izle, Kesişen Hayatlar 2016 Türkçe Altyazılı izle

Kesişen Hayatlar 2016 Filminin Konusu : Sörf sporuna karşı oldukça ilgili olan ve bu spordaki başarısını günden güne arttırmayı başaran bir genç, dalganın en sert olduğu zamanda ciddi bir kaza geçirir. Hayatını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan genç adam, apar topar hastaneye kaldırılır. Yaşaması mucize olarak bu gencin anne ve babası bedbaht haldedir. Öte yandan aynı hastanede kalp naklini bekleyen bir gencin daha hayatının konu edileceği Heal The Living Türkçe adıyla Kesişen Hayatlar filmi, olaylara 3 farklı açıdan bakılmasını sağlıyor. 3 farklı hayatın konu edileceği Kesişen Hayatlar filmi, Belçika ve Fransa sinemalarının ortak yapımıyla karşımıza çıkıyor. Dünyaya tanıtımını Cannes film festivalinde tamamlamış olan Kesişen Hayatlar filmi, yarattığı drama havasıyla izleyicileri tatmin etmeyi başardı. Dram türünde sinemaseverler için şiddetle tavsiyemiz olan Kesişen Hayatlar filmi 2 saate yakın bir süre boyunca bizimle olacak. Bazı kısımlarda yavaş ilerlemesi konusunda hiçbir sıkıntısı bulunmayan Heal The Living filmi, Fransa ve Belçika sinemalarından yıldız isimlerin oluşturduğu bir oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. hdciyiz.org iyi seyirler diler..