HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
Ok.ru
Openload

1,895 Görüntülenme
Keskin Nişancı izle – Sniper Ultimate Kill izle 1080p
5,9 IMDB Puanı

Keskin Nişancı izle – Sniper Ultimate Kill izle

(Sniper: Ultimate Kill)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Michael Frost Beckner, Chris Hauty, Crash Leyland
Keskin Nişancı izle, Keskin Nişancı 1080p izle, Keskin Nişancı Full izle, Keskin Nişancı HD izle, Keskin Nişancı Türkçe Dublaj izle, Keskin Nişancı Türkçe Altyazılı izle, Sniper Ultimate Kill izle, Sniper Ultimate Kill 1080p izle

Keskin Nişancı – Sniper Ultimate Kill Filminin Konusu : Kolombiyalı uyuşturucu karteli Jesus Morales, gizli bir şekilde kendisiyle iş yapan tüm ortaklarını öldürtmektedir. Şeytan, lakaplı bir keskin nişancıyla anlaşan Morales; piyasayı çok yakın zamanda boşaltmıştır ve uyuşturucu işinin büyük kısımını kendisi yapmaya başlamıştır. Morales’in bu büyümesi ABD’yi de etkilemeye başlamıştır. Kaçak yollardan ülkeye bir çok uyuşturucu sokmuş ve pazarlama ağını ülkenin dört bir yanına sarmıştır. Yıllardır Morales’i takip eden Kate Estrada ve ona yardım etmesi için deniz keskin nişancısı Brandon Beckett görevlendirilmiştir. Bu ikili Kolombiya’ya iki nedenden dolayı gitmektedirler. birincisi Şeytan lakaplı keskin nişancıyı öldürmek, ikincisi ise Morales’i suç işlerken ABD sınırları içinde yakalamak . Bu ikiliye biraz kolay gibi görünen bu işte; tarafların ikisininde zeki olması olayları bambaşka bir boyuta taşır. Morales ve Şeytan büyük bir sürpriz hazırlığı içindedirler. Sniper Ultimate Kill izlerken aksiyonu an ve an birebir yaşayacaksınız. hdciyiz.net iyi seyiriler diler..