HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


Openload
Ok.ru
Openload
HDCiyiz

1,887 Görüntülenme
Killing Salazar izle – Cartels izle 1080p
4.0 IMDB Puanı

Killing Salazar izle – Cartels izle

(Cartels)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Keoni Waxman, Richard Beattie
Killing Salazar izle, Killing Salazar 1080p izle, Killing Salazar Türkçe Dublaj izle, Killing Salazar Türkçe Altyazılı izle, Cartels izle, Cartels 1080p izle

Killing Salazar - Cartels Filminin Konusu : Gerçek adı Cartels olarak bilinen 2016 yılında yurt dışında vizyona giren ABD ve Romanya ortak yapımı olan aksiyon, drama ve suç türündeki Killing Salazar. Tom Jensen’in de aralarında bulunduğu bir grup askere, ünlü uyuşturucu kaçakçısı Salazar’ı koruma görevi verilir. Askerler neden bir suçluyu korumaları gerektiğine mana veremeseler de mecburen görevi kabul ederler. Fakat bu azılı suçluyu korumak sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Salazar’ın çok fazla düşmanı vardır. Bir süre sonra askerler ve Salazar’ı öldürmek isteyen, Salazar’ın eski ortakları arasında amansız bir mücadele başlar. HDCİyiz.com iyi seyirler diler..