HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Openload
Streamango
Rapid
Vidmoly
Mail.ru
Ok.ru

2,896 Görüntülenme
Kkun – The Swindlers izle 1080p
6.3 IMDB Puanı

Kkun – The Swindlers izle

(The Swindlers)
Yönetmen
Senaryo Chang Won Jang
Kkun - The Swindlers izle, Kkun - The Swindlers 1080p izle, Kkun - The Swindlers Türkçe Altyazılı izle, Kkun - The Swindlers Full HD Online izle

Kkun - The Swindlers filminin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; İşini başarıyla yerine getiren bir dolandırıcı olan Ji Sung, meslektaşlarından oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Ülkedeki diğer dolandırıcıların aksine çalışmakta olan Ji Sung, insanları dolandıran bu dolandırıcıları dolandırmaktadır. Evet ilk başta size biraz garip gelse de Ji Sung, devlet adına çalışan bir dolandırıcı olduğunu her hamlesinde belli etmektedir. Son zamanlarda Güney Kore'de dolandırıcılık anlamında ün salmış olan Jang Doo Chil, insanların canını yakmaya devam etmektedir. Bunun önüne geçmek isteyen Ji Sung, yanında 4 devlet adamını da alarak harekete geçecektir ancak aklıyla hareket eden Jang Doo Chil'i durdurabilmek pek de mümkün olmayacaktır. Güney Kore sinemasının seyir zevki bol yapımlarından birisi olarak dikkat çeken The Swindlers filminde tempo, filmi özel kılan en önemli unsur durumunda. İlk dakikaların yavaş geçeceği Kkun filminde tempo sonradan artıyor ve filmin sonuna kadar devam ediyor. hdciyiz.org iyi seyirler diler..