HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz VIP #1
Ok.ru
Myvi
Cloud
Sibnet

50 Görüntülenme
Koisuru Asteroid 1. Bölüm izle

Koisuru Asteroid 1. Bölüm

Koisuru Asteroid 1. Bölüm izle, Koisuru Asteroid 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle, Koisuru Shouwakusei 1. Bölüm izleKüçükken, şehirdeki kamp alanında Mira Kinohata Ao isimli bir çocukla tanıştı. Beraber yıldızlı gökyüzünü incelerken, Mira kendisiyle aynı isimde bir yıldız olduğunu ama Ao isminde bir yıldız olmadığını öğrendi. İkisi bir gün beraber asteroidleri inceleyip, bir yıldıza bu ismi vereceklerine dair bir söz verdi.
Bir kaç yıl sonra, Mira Hoshizaki okuluna kaydolur ve sözünü tutmak için astronomi kulübüne katılmaya karar verir. Ancak, astronomi kulübünün dünya bilimi kulübünü oluşturmak için jeolojik araştırma grubu ile birleştiğini öğrenir. İsteksizce, Mira kulüp odasına gider ve Ao Manaka'ya -beraber asteroidleri inceleme sözü verdiği kişi- ile kavuşur ve aslında onun kız olduğunu öğrenerek şok olur!

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın