HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
Ok.ru #1
Ok.ru #2
Ok.ru #3
Mail.ru

1,239 Görüntülenme
Liseli Polisler 2 izle 1080p
7.1 IMDB Puanı

Liseli Polisler 2 izle

(22 Jump Street)
Senaryo Michael Bacall, Oren Uziel, Rodney Rothman, Michael Bacall, Jonah Hill, Patrick Hasburgh, Stephen J. Cannell
Ödüller 7 ödül & 24 Adaylık.
Liseli Polisler 2 izle, Liseli Polisler 2 1080p izle, Liseli Polisler 2 Türkçe Dublaj izle, Liseli Polisler 2 Türkçe Altyazılı izle, Liseli Polisler 2 Full izle, Liseli Polisler 2 HD izle

Liseli Polisler 2 filminin konusu kısaca şöyle özetlenmektedir; Film hakkında genel bilgileri verdikten sonra konusunu ele alalım. Lise öğrencisi rolü ile ilk operasyonlarını başarıyla tamamlayan çatlak kafadar polis Jenko ve Schmidt bu sefer Üniversite öğrencilerinin arasına sızacakları bir görev alırlar. Bulundukları bölgede devlet Üniversite’sine yazılan ikili ortak olduklarından beri oldukça samimi de olmuşlardır. Fakat okula yazıldıktan sonra Jenko futbol takımında kendine yer bulur ve orada ruh eşini bulduğunu düşünür. Schmidt ise tiyatro gruplarından birine katılarak ortaklık olayını unutuverir. Birbirlerinin ortaklıklarını sorgulamaya başlayan ikilinin yaşayacakları büyüme evrelerini ve olgunlaşıp bazı şeyleri başarıp başaramayacaklarını test etme sınavına dönmüştür.
Serinin diğer filmleri 1