HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Türkçe Dublaj
Türkçe Altyazılı

217 Görüntülenme
Luke Cage

Luke Cage - 2. Sezon 11. Bölüm

The Creator
Luke Cage 2. Sezon 11. Bölüm izle, Luke Cage 2. Sezon 11. Bölüm Türkçe Dublaj izle, Luke Cage 2. Sezon 11. Bölüm Türkçe Altyazılı izle :
Luke Cage, aksiyon, suç ve drama türlerini içerisinde barındıran bir dizi, 2016 yılından itibaren yayınlanmaya başladı. Şu ana kadar 26 bölümü yayınlanmış bulunuyor. Cage, aslında Harlem'de yaşamaktadır. Sabotajcı bir deney sonucunda süper bir güç haline gelir. Aynı zamanda da cildi çok daha güçlenir ve büyük bir güçle halindeki hayatını yeniden inşa etmeye başlar. Ancak birkaç arttır ve geçmişi ile yüzleşmesi gerekmektedir. Elbette ki dizinin genel anlamıyla anlatımı bu şekilde ancak izlenmiş olan bölümlerinde özellikle politik nitelikli bazı konularında işlendiğini görüyorsunuz. Örneğin sezonun en çok izlenen bölümlerinden bir tanesi 1. Sezon 7. Bölüm olarak karşımıza çıkıyor.