HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz
Openload
Streamango

803 Görüntülenme
Mars 1. Sezon 3. Bölüm izle

Mars 1. Sezon 3. Bölüm Belgesel

Mars 1. Sezon 3. Bölüm izle, Mars 1. Sezon 3. Bölüm 1080p izle, Mars 1. Sezon 3. Bölüm Full HD izle, Mars 1. Sezon 3. Bölüm Türkçe Dublaj izle

Mars belgeselinin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; Yıl 2033’tür ve insanlığın Mars’a olan ilk mürettebatı misyonu gerçekte olmak üzere. Bir saat, iniş için son 90 saniye sayılırken, uzman astronot mürettebatı, kırmızı gezegene dokunmadan önce son derece acayip anlar yaşar. Mevcut en iyi eğitim ve kaynaklara sahip olsa bile, Daedalus uzay aracının ilk mürettebatı, Mars’ta ilk sürdürülebilir koloniyi başarılı bir şekilde kurabilmek için kendisini insan kabiliyetinin eşiğine kadar zorlamalıdır. Gelecekte ve günümüzde, küresel mini tarayıcılar olayı MARS, geleceğin belirlediği film kalibre el yazısı unsurlarını gelecekte ve günümüzde birleştirerek, günümüzün en iyi ve en parlak beyinleriyle modern bilim ve yeniliklerdeki belgesel vérité röportajlarıyla, araştırma ve geliştirmenin nasıl yarattığını aydınlatıyor Mars‘a bir görevde ilk girişimimizi gerçekleştirecek olan uzay teknolojisi. hdciyiz.net iyi seyirler diler..