HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #4
Openload

1,364 Görüntülenme
Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev 2014 izle 1080p
6.6 IMDB Puanı

Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev 2014 izle

(Mortadelo and Filemon: Mission Implausible)
Yönetmen
Senaryo Javier Fesser, Claro García, Cristóbal Ruiz, Francisco Ibáñez
Ödüller 6 ödül & 8 Adaylık.
Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev izle, Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev 1080p izle, Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev Full izle, Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev HD izle, Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev Türkçe Dublaj izle, Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev Türkçe Altyazılı izle

Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev 2014 Filminin Konusu : Karikatürist Francisco Ibáñez tarafından yaratılan, T.I.A’nın en eğlenceli iki ajanının hikayesi bu kez beyazperdede izleyiciyle buluşuyor; iki kafadar bu kez dünyayı eşi benzeri görülmemiş bir saldırıdan kurtarmak için kolları sıvıyor! İnsanlık bu kez azılı bir suçlu olan Ucube Jimmy tarafından yayılan kahkaha virüsü tarafından tehdit edilmektedir. Kontrol edilmesi imkansız bu kahkaha okullar, bankalar, belediyeler, kafeler, kısacası her yerde etkisini gösterir. Bir noktadan sonra insanlar gülmekten işlerini sürdüremez hale gelirler. Ucube Jimmy aynı zamanda helikopterindeki her an patlayabilecek olan bombayla şehirde büyük bir tehlikenin yaşanmasına neden olmak üzeredir. Onu durdurabilecek tek güç ise favori ajanlar Dörtgöz ve Keltoş’un güçlerini birleştirmesidir. hdciyiz.net iyi seyirler diler..