HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDC VIP # 1
Mail.ru
Ok.ru

Fragman

2,611 Görüntülenme
Muhafız Kardeşler izle – The Guardian Brothers izle 1080p
5.4 IMDB Puanı

Muhafız Kardeşler izle – The Guardian Brothers izle

(The Guardian Brothers - IMDb)
Muhafız Kardeşler izle, Muhafız Kardeşler 1080p izle, Muhafız Kardeşler Full izle, Muhafız Kardeşler HD izle, Muhafız Kardeşler Türkçe Dublaj izle, Muhafız Kardeşler Türkçe Altyazılı izle, The Guardian Brothers izle, The Guardian Brothers 1080p izle

Muhafız Kardeşler – The Guardian Brothers Filminin Konusu : Bundan çok uzun yıllar önce ruhlar insanlar arasında yaşamını sürdürürmüş. Onları dünyanın tehlikelerinden korumayı amaçlıyorlarmış. Bu ruhlardan iki tanesi Shen Tu ve Yu Lei ön kapılarına afiş asmış olan bütün evleri korumaya söz vermiş. Koruyucu kardeşler ismiyle bilinirlerdi. Ama artık dünya hızla değişiyor, insanlar ruhlar olmadan yaşamayı öğrenip, zamanla varlıklarını bile unutur olmuşlar. Çinli bir ailenin çorba dükkânı bir rakiplerinin sabotajlarına hedef olduğunda, ruhlar aleminden iki muhafızı onları korumak için geri dönesiye kadar. hdciyiz.net iyi seyirler diler..