HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

Alternatifler
Fragman

1,197 Görüntülenme
Mute (2018) izle

Mute (2018) izle

Mute (2018) izle, Mute (2018) 1080p izle, Mute (2018) Türkçe Dublaj izle, Mute (2018) Türkçe Altyazılı izle, Mute (2018) Full HD Online izle

Mute filminin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; Film geleceğin Berlin şehrinde geçiyor. Çocukluğunda geçirdiği bir kaza sebebiyle konuşamayan Leo (Alexander Skarsgård) bu gürültülü, genellikle de vahşi şehrin karanlık sokaklarında ve çılgın meydanlarında; hayatının aşkı ve kurtuluşu olan kayıp sevgilisini aramaktadır. Cevaplar peşinde koşan Leo kendisini Amerikan ordusundan, bambaşka bir görev üzerinde çalışan, iki saygısız cerrah olan Cactus Bill (Paul Rudd) ve Duck (Justin Theroux) ile birlikte bulur. Film yapımcısı Duncan Jones (Moon, Source Code, Warcraft)’un duygusal bilim kurgu yolculuğu; aşk ve insanlığın yankılarının hâlâ dinlenmeye değer olduğu tuhaf değerlerin dünyasını tasavvur ediyor. hdciyiz.org iyi seyirler diler..

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın