HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz Alternatif #1
HDCiyiz Alternatif #2
HDCiyiz Alternatif #3
HDCiyiz Alternatif #4
Openload

1,010 Görüntülenme
Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır izle 1080p
6.2 IMDB Puanı

Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır izle

(Night at the Museum: Secret of the Tomb)
Yönetmen
Senaryo David Guion, Michael Handelman, Mark Friedman, David Guion, Michael Handelman, Thomas Lennon, Robert Ben Garant
Ödüller 1 ödül & 4 Adaylık.
Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır izle, Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır 1080p izle, Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır Full izle, Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır HD izle, Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır Türkçe Dublaj izle, Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır Türkçe Altyazılı izle

Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır Filminin Konusu : Müzede heyecan tüm hızıyla devam etmektedir. New Yorktaki bu müze bildiğiniz gibi diğer müzlerden çok farklı ve müzedeki tarihi eserler canlanmaktadır. Ancak bir gece yarısı müzede ilginç durumlar farkedilir ve gece çalışmalarından sorumlu olan Larry bu durumun sebebini bulmaya çalışır. Müzedekilere sihirli bir dokunuşla hayat veren tabletler kaybolmaya başlamıştır. Bu tableti yenilemenin ise tek bir çaresi vardır Britanya Müzesinde geçmektedir. New yok müzesini kurtarmak ve koruyabilmek için canı pahasına mücadele eder. hdciyiz.net iyi seyirler diler..