HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDCiyiz

HDCiyiz Alternatif

Mail.ru
Ok.ru

780 Görüntülenme
Nora to Oujo to Noraneko Heart 12. Bölüm izle

Nora to Oujo to Noraneko Heart 12. Bölüm

Nora to Oujo to Noraneko Heart 12. Bölüm, Nora to Oujo to Noraneko Heart 12. Bölüm izle, Nora to Oujo to Noraneko Heart 12. Bölüm 1080p izle

Nora Handa, annesinin evlat edindiği Shachi Yuuri ile yaşamakta olan bir çocuktur. Herkesin desteğiyle ikisi, aileleri öldükten sonra bile sağlık bir şekilde büyümüştür. Nora'yı en çok seven kişi Sachi, onu her sabah uyandırıyordur.rnrnNora mutlu öğrenci yaşamını disiplin komitesi, onur öğrencisi ve ana karakterin çocukluk arkadaşı olan Michi Kuroki, büyük göğüslü ama çok neşeli ve endişelerini anlattığı Yuuki Asuhara ve diğer arkadaşlarıyla geçirir.rnrnBir gün, Nora okula dönerken Patricia isimli bir kızla karşılaşır. Patricia cehennemde kraliçedir ve dünyada yaşamı yok etmeye geldiğini söyler. Fakat ilk kez yaşama dokunduğu için hasar görür. Enerji ondan daha güçlüdür bu yüzden Nora'nın ona hizmet etmesi gerekir. Patricia ondan yaşamın gizemlerini anlatmasını ister ve Nora parkta bulduğu erotik kitabı bile ona açıklamak zorunda kalır...?! hdciyiz.net İyi seyirler diler.