HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
Ok.ru
Openload

942 Görüntülenme
Ölüm Belgesi izle – Late Phases izle 1080p
6.0 IMDB Puanı

Ölüm Belgesi izle – Late Phases izle

(Late Phases)
Senaryo Eric Stolze
Ödüller 2 ödül & 7 Adaylık.
Ölüm Belgesi izle, Ölüm Belgesi 1080p izle, Ölüm Belgesi Full izle, Ölüm Belgesi HD izle, Ölüm Belgesi Türkçe Dublaj izle, Ölüm Belgesi Türkçe Altyazılı izle, Late Phases izle, Late Phases 1080p izle

Ölüm Belgesi - Late Phases Filminin Konusu : Ambrose McKinley, bu zamana kadar girmiş olduğu bütün savaşlardan başarılı bir şekilde çıkmayı başarmış korkusuz bir adamdır. Fakat son girdiği savaşta Ambrose McKinley, kör olarak bir savaş gazisi unvanını alır. Ambrose McKinley, kör kaldıktan sonra emekli olarak oğlunun da yardımıyla yeni bir eve taşınır. Ambrose McKinley, oğlunun yardımı ile taşınmış olduğu mahalledeki insanlar geceleri sürekli köpek saldırısına uğramaktadır. McKinley sıra kendisine geldiğinde, karşılarındaki sorunun bir köpekten çok daha fazlası olduğunu fark edecektir. hdciyiz.org iyi seyirler diler..