HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
Mail.ru
Ok.ru
Openload

1,812 Görüntülenme
Ölüm Savaşçıları 2012 izle 1080p
4.8 IMDB Puanı

Ölüm Savaşçıları 2012 izle

(The Guillotines)
Yönetmen
Senaryo Oi Wah Lam, Joyce Chan, Yuet-Jan Hui, Peter Tsi, Junli Guo, Koon-Nam Lui
Ölüm Savaşçıları 2012 izle, Ölüm Savaşçıları 2012 1080p izle, Ölüm Savaşçıları 2012 Full izle, Ölüm Savaşçıları 2012 HD izle, Ölüm Savaşçıları 2012 Türkçe Dublaj izle, Ölüm Savaşçıları 2012 Türkçe Altyazılı izle

Ölüm Savaşçıları Filminin Konusu : Çin ve Hong Kong ortak yapımı olan filmde ise Mançurya’yı yöneten Qing Hanedanı döneminde İmparator Yong Zheng, kendisine karşı çıkanları ortadan kaldırmak için Giyotinler adında gizli bir suikast ekibi kurar. Zamanla güçlerini yeni bir rejim altında toplamak isteyen imparator, Giyotinler’i fethettiği Han Çinlileri üzerinde baskı ve korku imparatorluğu kurmak için kullanmaya başlar. Wai Keung Lau yönetmenliğindeki filmde ise Joyce Chan, Oi Wah Lam ve Yuet-Jan Hui gibi aktörler başrolleri paylaşmaktadır. Giyotinler filmini hd seçenekleri ile tek parça izleyebilirsiniz. hdciyiz.net iyi seyirler dlier..