HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDCiyiz
HDCiyiz Alternatif #1
Mail.ru
Ok.ru
Openload

1,402 Görüntülenme
Ölümcül Deney: Dejavu izle 1080p
5.0 IMDB Puanı

Ölümcül Deney: Dejavu izle

(Tell Me How I Die)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo James Hibberd, James Hibberd, Rob Warren Thomas, D.J. Viola
Ölümcül Deney: Dejavu izle, Ölümcül Deney: Dejavu 1080p izle, Ölümcül Deney: Dejavu Full izle, Ölümcül Deney: Dejavu HD izle, Ölümcül Deney: Dejavu Türkçe Dublaj izle, Ölümcül Deney: Dejavu Türkçe Altyazılı izle

Ölümcül Deney: Dejavu Filminin Konusu : Amerikan yapımı ve yönetmen koltuğunda D.J. Viola’nın olduğu filmin oyuncu kadrosu da senaryoya uygun genç oyunculardan seçilmiş.
Her ne kadar ismini dünya çapında gişe rekorları kırmış ölümcül deney serisinden esinlenerek almış olsa da aslında filmin seriyle isim benzerliği dışında bir bağlantısı yok. Çekimleri son bir ay öncesine kadar devam eden film sadece korku değil aynı zamanda bilim kurgu ve gerilim sevenler için de beklenen film olmuş durumda. Üniversite öğrencisi zeki ve çılgınlık yapmaya meraklı bir arkadaş grubunun paraya da ihtiyaç duymaları sonucunda para kazanmak için ilaç şirketlerinden birinin 2000$önerdiği bir ilacın deneylerine katılmasıyla başlayan olaylar zinciri, ilk başlarda hiç sorun çıkmadan gitse de deney sürecinde hafıza güçlendirici olarak bilinen ilacın bir takım yan etkiler göstermesiyle şekil alır.
İlacı kullanan gençler bir süre sonra kendi ölümlerinin nasıl olacağını görmeye başlarlar ve korkunç olan kısımsa gördüklerinin çok kısa bir zaman sonra gerçekleşiyor olmasındadır. Kendi ölüm senaryolarının gerçekleşmesine engel olmak için çabalarken fark edeceklerdir ki, katil çok uzakta değil aralarında onlardan biridir ve o da aynı yan etkiyle geleceği görerek onlardan hep daha öndedir. Ölümcül Deney Dejavu İzlememize çok az kalan nisan tarihli vizyona girecek olan filmlerdendir. hdciyiz.net iyi seyirler diler..